Naredni protivnik Mačva

U okviru 4. kola Super “B” rukometne lige grupa sever – centar, kao meč kola , izdvaja se utakmica između Kolubare i Mačve iz Bogatića. Biće to susret ekipa koje su sastavljene od mladosti i iskustva. Nadamo se dobroj utakmici. Zbog epidemiološke situacije prisustvo publike nije dozvoljeno ali svi oni koji žele da budu uz naše rukometaše mogu putem Live stream-a na adresi https://youtu.be/DT8-SpR8uWg uživo pratiti utakmicu koja je na programu u nedelju 1. novembra od 18 časova. Budite uz “krtice”!

Nova pobeda! Kolubara – Jedinstvo 30:25

Naši rukometaši nastavljaju sa dobrim igrama i večerašnjom pobedom zadržali su prvo mesto na tabeli Super “B” lige grupa sever – centar.  Večeras je pobeđena ekipa RK “Jedinstvo” iz Novog Bečeja rezultatom 30:25.  Egal rezultat je bio do 12 minuta igre a onda serija od 5:0  rešava pitanje pobednika. Imali su domaći i prednost od 10 golova ali je na kraju ipak bilo pet golova razlike.
Igrač utakmice bio je Nikola Stamenković iz naše ekipe.

Sudije: Musić Nikola i Đurašinović Stevan iz Vrbasa
Delegat: Delić Milena iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 3-2; Jedinstvo 3-3
Isključenja: Kolubara 4 minuta; Jedinstvo 4 minuta

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski 2, Krupniković 2, Živković, Trivić, Milošević, Stamenković 7, Nenadić 3, Miloš Jovanović 2, Mirko Jovanović 2, Dušan Panovski 1, Mrdović, Vujošević 4, Ivanović, Đurđević 2, Radovanović 5.

JEDINSTVO: Brojčin 9, Ristić 5, Dujin 2, Kovačević 1, Macura 1, Rudić 1, Mažić, Abramović, Dakić 3, Spasojev 3, Hodžić, Radin, Živkov, Kurbanjev.

Pobeda protiv Uba

Istim rezultatom kao protiv Sivca savladali smo i ekipu Uba na Ubu. Ub – Kolubara 28:31 (14:15). Domaći su bolje počeli i vodili su sve do 20 minuta prvog pouvremena. U pojedinim trenucima imali su prednost i od 3 gola. U 23 minutu kapiten Nenadić donosi prvu prednost svojoj ekipi na utakmici koju su branili i odbranili do kraja utakmice. Imali smo polovinom drugog poluvremena i prednost od 4 gola ali su domaći uspevali samo da smanje tu prednost.
Za igrača utakmice treneri su proglasili našeg Nikolu Stamenković koji je postigao 9 golova.

Sudije: Blagojević Boban i Đokić Branislav iz Jagodine
Delegat: Milenković Dejan iz Jagodine

Sedmerci: Ub 5-4; Kolubara 3-3
Isključenja: Ub 6 minuta; Kolubara 8 minuta

UB: Obradović, Zeljić, Petrović 1, Zarin 5, Miloš Marković 2, Rajković, Mandić, Jovanović 5, Nenadović 5, Stokić 1, Nikola Marković 8, Jović, Rogić 1, Milekić, Ranković, Conić.

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski, Živković, Trivić, Stamenković 9, Nenadić 1, Miloš Jovanović, Mirko Jovanović 6, Dušan Panovski, Lazar Žarković, Mrdović, Vujošević 6, Tešić, Ivanović, Marko Žarković 5, Radovanović 4.

Krtice pobedom započele sezonu

U vrlo teškoj i pravoj rukometnoj utakmici krtice su uspele da pobede iskusnu ekipu iz Sivca rezultatom 31:28. Na poluvremenu je bilo 14:11 za domaće. Sve do finiša prvog poluvremena gledali smo izjednačenu borbu a domaći su u poslednja dva minuta prvog poluvremena stekli prednost od tri gola razlike. U drugom poluvremenu domaći su održavali prednost a gosti su pokušavali da tu prednost stignu. Par puta su dolazili na gol zaostatka ali više od toga nisu mogli.
Igrač utakmice po mišljenju trenera je kapiten Kolubare Dušan Nenadić.

Sudije: Danijel Stanković i Marjan Stefanović iz Leskovca
Kontrolor: Milan Savković iz Kragujevca

Sedmerci: Kolubara 3-1; Sivac 69 4-3
Isključenja: Kolubara 16 minuta; Sivac 69 12 minuta

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski, Krupniković 1, Milošević, Trivić, Stamenković 4, Nenadić 8, Miloš Jovanović 3, Mirko Jovanović 4, Dušan Panovski, Mrdović, Vujošević 4, Tešić, Ivanović, Đurđević, Radovanović 7.

SIVAC 69: Bogojević, Žegarac 3, Beslać 6, Džabasan, Kalić 2, Potpara, Vemić, Šljukić, Slavuljica 6, Predojević, Popov, Čabai 7, Đujić, Živković 3, Furtula 1, Gluščević.

Jugović ubedljiv

Rukometaši Jugovića pobedili su ekipu Kolubare 28:23 (13:11) u 14 kolu Super “B” lige. Domaći su od starta imali prednost i zasluženo osvajaju bodove.

Sudije: Đokić Branislav i Blagojević Boban iz Jagodine
Kontrolor: Đuričić Zoran iz Ralje

Sedmerci: Jugović 5-5; Kolubara 4-3
Isključenja: Jugović 4 minuta; Kolubara 4 minuta

JUGOVIĆ: Grozdić 4, Marić 1, Kočić, Andrić, Bogojević 2, Milovanović, Momčilović 9, Ćeran, Dražić, Kovačević 5, Bozoljac, Karanović, Petrović, Žikić 2, Blagojević.

KOLUBARA: L.Panovski, Krupniković 1, Stamenković 7, Nenadić 5, Miloš Jovanović 2, Maksimović, Mirko Jovanović 1, D.Panovski, L.Žarković 1, Mrdović, Vujošević 1, Tešić, Ivanović, Đurđević, M.Žarković 2, Radovanović 3.