Proleter – Kolubara 27:24

Na startu sezone u Super B rukometnoj ligi Srbije naši rukometaši doživeli su poraz u Zrenjaninu od ekipe Proletera rezultatom 27:24. Na poluvremenu je bilo 17:13 za domaću ekipu.
U nastavku utakmice naši rukometaši krenuli su mnogo agresivnije i već u 41 minutu uspeli su da stignu prednost domaće ekipe 18:18 da bi u 51 minutu i poveli sa golom razlike. U 57 minutu postigli smo svoj 24 gol i tada je bilo nerešeno i do kraja utakmice nismo uspeli da postignemo ni jedan gol a primili smo tri i domaći su osvojili prve bodove u ovoj sezoni.

Sudije: Ivan Mandić – Petrovaradin i Nemanja Kovačić – Novi Sad
Delegat: Milan Gašić – Kikinda
Sedmerci: Proleter 4-3; Kolubara 1-1
Isključenja: Proleter 6 minuta; Kolubara 10 minuta
PROLETER: Trninić 4, Terzić, Bjelica 2, Grujić, Paun, Ilić, Lukač, Aćimović 7, Petrović, M.Gaćinović, A.Gaćinović, Živanov, Popov 1, Kukić 6, Radaković 7.
K
OLUBARA: Ćukić, Solujić, Radojičić 5, Trivić 3, Protić 4, Marković 1, Nenadić 4, Ristić, Žarković, Trmčić, G.Radovanović, Nikolić, Belaćević 2, M.Radovanović 4, Mitrović 1.