Odigrane dve pripremne utakmice

Naši rukometaši odigrali su dve pripremne utakmice sa liderima Super „B“ lige i u obe doživeli poraze.
U sredu su u Aranđelovcu „krtice“ odigrale sa RK „Šamot 65“ i na toj utakmici domaći rukometaši bili su bolji za 3 gola razlike.
DSC_0025Danas smo ugostili rukometaše Dinama iz Pančeva i u vrlo zanimljivoj i borbenoj utakmici gosti su pobedili rezultatom 33:31 (16:16). Kolubara je celo prvo poluvreme imala prednost, do tri gola, ali su gosti u poslednjem minutu prvog dela igre izjednačili. U drugom poluvremenu trener Dragićević dao je šansu i igračima sa klupe što su gosti iskoristili i taj deo igre pripao je njima. Najefikasniji u našim redovima bio je Vučićević sa 14 i Nenadić sa 6 golova. Kod gostiju Radanović se upisao 8 puta u listu strelaca a Bunjevčević 7 puta.