Pobeda nad Topličaninom

Posle dva poraza rukometaši Kolubare pobedili su goste iz Prokuplja rezultatom 34:30 (19:14). Gosti su u prvih 20-ak minuta imali aktivan rezultat ali su domaći serijom 4:0 uzeli konce u svoje ruke i do kraja utakmice nisu ispustali rezultat.6 Gosti su opet na početku drugog poluvremena zapretili i stigli na gol zaostatka ali su stvari opet došle na svoje mesto i dva veoma vredna boda ostaju našim momcima. Najbolji pojedinac u našim redovima bio je Dušan Nenadić koji je 14 puta zatresao mrežu gostima iz Prokuplja.
Sudije: Savić Zlatan i Radulović Nikola iz Beograda
Delegat: Pavlović Saša iz Valjeva
Sedmerci: Kolubara 3-2; Topličanin 5-3

KOLUBARA: Trmčić, Radojičić 2, Krupniković, Trivić 2, Vučićević 5, Nenadić 14, Martinović, Vidaković, G.Radovanović, Zdravković, Protić 5, Todorović, Belaćević, M.Radovanović 4, Mitrović 2.
TOPLIČANIN: Milan Jovanović, Živković 8, Miloš Jovanović, Stafanović, Radović, Topalović 2, Kostić, Cvetković, Vitas, Janićijević 4, Mitrović 1, Vladisavljević, Stefanović, Atanasković 8, Petković 7.