Kolubara – Sinđelić 24:26

Još jedan poraz od debitanta u ligi i to istim rezultatom 26:24. Ovoga puta bolji od nas bili su rukometaši Sinđelića iz Beograda. Domaći rukometaši bolje su počeli utakmicu i brzo poveli sa 5:0 a gosti su svoj prvi gol postigli u 9 minutu utakmice. Na poluvreme se otišlo da tri gola prednosti za rukometaše Kolubare. U 41 minutu rezultatska prednost iznosila je 4 gola za domaće a onda gosti prave seriju od 10:4 i nose dva boda kući.
Sudije: Savić Zlatan i Radulović Nikola iz Beograda
Kontrolor: Bukvić Dragan iz Pančeva

Sedmerci: Kolubara 5-3; Sinđelić 4-3
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Sinđelić 14 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 1, Krupniković, Vučićević 1, Milošević, Nenadić 8, Davidović 4, Martinović, Živković, G.Radovanović, Trmčić, Petrović 4, M.Radovanović 1, Mitrović 5.
SINĐELIĆ: Dražić, Popović 3, Četnik, Marjanović 2, Dragačevac 4, Antić 1, Jovanović, Tomić 1, Podraščić 10, Mišulić, Ognjanović 2, Vojinović, Makarić 1, Mraović, Stojanović 2, Milićević.