Nastavljen pobednički niz

Rukometaši Kolubare ostvarili su novu pobedu. U okviru 5 kola Super B lige pobedili su u gostima ekipu RK „Inđija“ iz Inđije rezultatom 34:25. Na poluvremenu je bilo 18:13 za krtice. Odlično početa utakmica i već u 10-om minutu bilo je 6: 1 za naše rukometaše. Dobrom igrom u odbrani nismo dozvolili domaćim rukometašima da se približe a u napadu je funkcionisalo sve u najboljem redu i konačnih +9 najbolje odslikava stanje na terenu. Zaslužena pobeda.

Sudije: Dušan i Željko Vasiljević iz Požarevca
Delegat: Golubović Željko iz Novog Sada

Sedmerci: Inđija 6-4; Kolubara 5-4.
Isključenja: Inđija 10 minuta; Kolubara 8 minuta

INĐIJA: Vukoslavović, Petrović 9, Novaković 1, Pernar 7, Penezić, B.Živković, Nikolić, U.Živković, Balić 1, Trnavac, Jevtović 3, Radaković, Ćućuz 2, Pavlović 2, Lukić, M.Ćućuz.
KOLUBARA: Đukić, Nikolić, Radojičić 2, Krupniković 2, trivić 3, Vučićević 11, Milošević, Davidović 8, Todorović, Nastić, Trmčić, G.Radovanović, Petrović 2, Solujić, M.Radovanović 4, Mitrović 2.