Borbeno do pobede

Rukometaši Kolubare pobedili su u 11 kolu Super B lige Novi Pazar rezultatom 31:25 (14:13). Gosti su bolje počeli utakmicu i stekli prednost koja je u 14 minutu iznosila četiri gola. Tada su se domaći rukometaši trgli i borbenijom igrom smanjivali prednost gostiju. U tome je pomogao i mladi golman Nikola Todorović koji je sastavio nekoliko odbrana. Na odmor se otišlo sa golom prednostoi za domaće.
I u drugom poluvremenu domaći su krenuli borbeno u odbrani i efikasno u napadu pa se prednost domaćih uvećavala.
Za igrače utakmice proglašeni su Nikola Marković kod domaćih i Stefan Bugarčić kod gostiju.

Sudije: Goran Kovač iz Kosovske Mitrovice i Srđan Milosavljević iz Zvečana
Delegat: Svetlana Obućina iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 5-4; Novi Pazar 3-3
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Novi Pazar 10 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 5, Krupniković, Trivić 5, Marković 8, Nenadić, Davidović, Trmčić, Nastić, G. Radovanović, Todorović, Petrović 6, M. Radovanović 5, Mitrović 2.

NOVI PAZAR: Raković, Mujčinović, Salković, Đurkić, Badić, Bugarčić 7, Arifović, Sefović 2, Crnovrščanin, Ćosović, Miralemović, Petković 8, Martinović 2, Kaltak 4, Maljevac.