Pobeda protiv Obilića

Kolubara je ostvarila vrlo bitnu pobedu u borbi za opstanak u Super B ligi. Borbenom igrom pobeđen je lider na tabeli Super B lige Obilić iz Beograda. Rezultat 26:25. Vrlo tvrda utakmica i rezultatski neizvesna. Imali su domaći u prvom poluvremenu rezultatsku prednost i od tri gola razlike ali je to odlična ekipa Obilića stizala. Na poluvreme se otišlo sa golom prednopsti za domaće rukometaše. Drugo poluvreme gosti su bolje počeli i vrlo brzo su stekli prednost od dva gola ali su se domaći probudili i odličnom igrom tu prednost prebacili na svoju stranu. 3 minuta pre kraja Kolubara je imala prednost od jednog gola i napad za veću prednost ali tu šansu nisu iskoristili i gosti su preko, večeras, odličnog Ćirića izjednačili rezultat. U zadnji minut domaći su ušli sa dva isključena igrača ali su uspeli da izbore sedmerac dve sekunde pre kraja koji je odlični Petrović iskoristio i doneo radost domaćim rukometašima.

Sudije: Marić Branka iz Pančeva i Mašić Zorica iz Zrenjanina
Kontrolor: Pendić Vlado iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 5-4; Obilić 2-1.
Isključenja: Kolubara 16 minuta; Obilić 12 minuta

KOLUBARA: Đukić, Mikić, Radojičić 2, Krupniković 1, Protić 4, Marković, Nenadić 3, Davidović, Martinović, Nastić, G. Radovanović, Todorović, Stevanović 3, Petrović 9, M. Radovanović 1, Mitrović 3.

OBILIĆ: Radović, Bijelić 2, Aničić 5, Jestrović 2, Biočanin, Radovanović, Miljaković 3, Pavić 2, Stojić, Ognjanović, Milutinović, Todorović 1, Pavlović, Ćirić 10, Grbić, Đorđević.