Nerešeno u Priboju

Rukometaši Kolubare odigrali su nerešeno u Priboju u okviru 17 kola Super B lige. Rezultat 23:23 (14:11). Domaći rukometaši bolje su odigrali prvo poluvreme i stekli prednost od tri gola. U drugom se vodila velika borba za svaki gol i uglavnom se igralo gol za gol. Na kraju su naši rukometaši u poslednjem minutu preko Nikole Marković izjednačili za vrlo bitan bod u borbi za opstanak u Super B ligi,

Sudije: Cvetković Dušan i Nikolić Igor iz Leskovca
Delegat: Jovanović Jovan iz Niša

Sedmerci: Proboj 4-3; Kolubara 1-1
Isključenja: Priboj 6 minuta; Kolubara 6 minuta

PRIBOJ: Milojković, Kuburović, Miković, Radisavljević, Ćirković, Minić 2, Milinković 5, Radović, Bojanić 3, Omerović, Strujić 2, Gadžo, Bjelović, Međedović 1, Laković 10, Đondović.

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Krupniković, Živković, Mikić 2, Protić 6, Marković 5, Nenadić 2, Maksimović, Nastić, Goran Radovanović, Petrović 5, Marko Radovanović, Mitrović 5.