Kolubara – Zlatar 35:31

Još jedan konkurent u borbi za opstanak pao je u našoj hali. Kolubara je pobedila ekipu iz Nove Varoši rezultatom 35:31. Na poluvremenu je bilo 18:14. Domaći su jače krenuli tek od 23 minuta i do kraja poluvremena stekli prednost od 4 gola koju su i tokom drugog poluvremena održavali.

Sudije: Sekulić Marko i Jovandić Vladimir iz Pančeva
Kontrolor: Bukvić Dragan iz Pančeva

Sedmerci: Kolubara 1-1; Zlatar 3-3.
Isključenja: Kolubara 12 minuta; Zlatar 16 minuta

KOLUBARA: Đukić, Radojičić 1, Krupniković, Živković, Mikić, Protić 3, Marković 1, Nenadić 8, Martinović, Nastić, G. Radovanović, Maksimović, Stevanović 12, Petrović 5, M. Radovanović 3, Mitrović 2.

ZLATAR: Hadzibegović, Antić 1, Ristović 4, Rakonjac 1, Ajanović, Bujišić 1, Matović, Zečević 5, Džekulić 2, Vuković 8, Savić 3, Mijović 5, Cubović 1, Jelić, Marinković.