Dva boda uz veliku borbu

Rukometaši Kolubare ostvarili su još jednu pobedu u Super B ligi Srbije. U vrlo bitnoj utakmici u borbi za opstanak u ligi pobedili su ekipu RK „Dubočica 54“ iz Leskovca rezultatom 30:24 (15:13). Prvih desetak minuta igralo se gol za gol a već u 16 minutu gosti su imali prednost od tri gola (7:10). Uporne krtice stigle su taj rezultatski zaostatak i do kraja prvog dela igre stekli su prednost od dva gola. Početak drugog dela je doneo opet rezultatsku neizvesnost gde su domaći rukometaši imali nekoliko puta šansu da prednost podignu na tri gola ali u tome nisu uspevali što svojim greškama što dobrim odbranama golmana gostiju Pešića. Razbranio se i golman domaćih Nemanja Đukić što je dalo krila igračima domaćih i prednost je počela da raste do konačnih 6 razlike.

Sudije: Marko Sekulić i Vladimir Jovandić iz Pančeva
Kontrolor: Miroslav Janković iz Zemuna

Sedmerci: Kolubara 5-5; Dubočica 5-3.
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Dubočica 6 minuta.

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 4, Krupniković, Mikić, Protić 2, Marković, Nenadić 6, Martinović, Nastić, Goran Radovanović, Maksimović, Stevanović 9, Petrović 5, Marko Radovanović 4, Mitrović.

DUBOČICA 54: Pešić, Cvetković 2, Čičić 1, Stanković 3, Atanasković 7, Marinković 2, Jocić, Girić 1, Filipović, Stojković, Milenković 2, Živković, Vasić 3, Radivojević 3, Đorđević, Petrović.