Pobedom u novo prvenstvo

Naši rukometaši pobedili su ekipu RK „Sinđelić“ u 1 kolu Super B rukometne lige Srbije rezultatom 15:11. Rezultat na poluvremenu bio je 7:5 za goste iz Beograda. Utakmica je počela tako da je prva četiri gola za domaće postigao Dušan Nenadić koji je do kraja utakmice postigao 7 pogodaka i bio najefikasniji igrač na utakmici. Prvi gol gosti postižu u 7 minutu. Domaći su do kraja poluvremena postigli još jedan gol ali su gosti igrali mnogo angažovanije u odbrani i efikasnije u napadu i na poluvreme otišli sa dva gola prednosti (7:5). Drugo poluvreme donelo je dosta angažovaniju igru domaćih u odbrani. U ovom delu igre gosti su postigli samo četiri gola. Od 33 minuta, kada su postigli svoj 8 pogodak, rukometaši Sinđelića nisu uspeli da postignu gol sve do 52 minuta. Odličan je bio golman Kolubare Nemanja Đukić koji je odbranio tri sedmerca gostujućim rukometašima.

Sudije: Popov Zoran i Ristić Goran iz Kikinde
Delegat: Mandić Ivan iz Kosovske Mitrovice

Sedmerci: Kolubara 1-1; Sinđelić 6-2
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Sinđelić 4 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 1, Trivić 1, Protić, Jelenić, Nenadić 7, Miloš Jovanović, Mirko Jovanović, Dušan Jovanović, Ivanović, Maksimović, Vujošević, Petrović 4, M. Radovanović 1, Mitrović 1.

SINĐELIĆ: Dražić, Đukanović, Četnik 1, D. Milićević 2, Lazić, Ilić, Jovanović 1, Rakić 1, Podraščić 1, M. Milićević 1, Ognjanović 2, Vojinović, Mraović 1, Ćakić, Kasalović, Milošević.