Lako preko Morave

KOLUBARA – MORAVA  34:29 (17:10)

U 5 kolu Super „B“ lige rukometaši Kolubare ostvarili su pobedu nad ekipom RK „Morava“ iz Velike Plane. Od samog starta domaći rukometaši su gostima stavili do znanja da nema šta da traže u ovom meču. Razlika se konstantno pela i na poluvreme se otišlo sa sedam golova prednosti. U drugom slična igra i kada je u 50 minutu bilo 10 razlike trener domaćih Vlada Dragićević je u igru ubacio dečake koji su rođeni uglavnom 2001. godine.To su iskoristili gosti i smanjili rezultat na konačnih 32:29.
Za igrača utakmice proglašen je kapiten domaće ekipe Slavoljub Mitrović.

Sudije: Kolak Spasoje iz Kragujevca
              Milošević Stanislav iz Jagodine
Delegat: Rašković Stavro iz Kragujevca

KOLUBARA: Đukić 7 odbrana i 1 sedmerac, Solujić, Radojičić 3, Živković 1, Trivić, Protić 2, Jelenić 3, Nenadić 3, Miloš Jovanović, Maksimović 2 odbrane i 2 sedmerca, Mirko Jovanović 1, Ivanović, Vujošević 6, Petrović 4, Mitrović 6, Radovanović 5.

MORAVA: Krstić, Dragutinović 3, Trpković, Tasić 3, Jošić, Belić, Milinković, Đerić, Lazović, Stoiljković, Marjanović 7, Bojković 10, Urošević 3, Stojković 3.