Pobeda Kolubare 2 u prvom kolu

KOLUBARA 2 – SC VOŽDOVAC 2012 2  29:25 (15:11)

Kolubara 2 startovala je pobedom u 1 kolu Razvojne lige pobedivši istog rivala kao i u Kupu Srbije ali ovoga puta rezultat nije bio ubedljiv. Rezultat je bio do polovine prvog poluvremena na klackalici a onda su domaći rukometaši u 24 minutu stekli prednost od pet golova. U drugom poluvremenu gosti su boljom igrom uspeli da u 38 minutu stignu prednost gostiju i dugo se igralo gol za gol da bi opet u finišu utakmice domaći stekli prednost za konačnih 29:25.

Sudije: Ranković Marijana i Denić Milica iz Beograda
Delegat: Aleksandrović Miodrag iz Lazarevca

Sedmerci: Kolubara 2 5-4; SC Voždovac 2012 2 0-0
Isključenja: Kolubara 2 8 minuta; SC Voždovac 2012 2 10 minuta

KOLUBARA 2: Mitrović, Solujić 3, Radović, Vujošević 12, Nikolić, Maksimović, Panovski 5, Živković 1, Ivanović, Mirko Jovanović 5, Tešić 2, Miloš Jovanović 1.

SC VOŽDOVAC 2012 2: Samardzija, Bulatović 1, S. Milivojević 2, A. Milivojević 2, Jocić, Cvetković 2, Ranković, Drobnjaković 7, Vulević 2, Mijailović 1, Andrejić, Bunić 3, Trifunović 4, Regoje 1, Simanović.