Nerešeno u Crvenki

Rukometaši Kolubare odigrali su nerešeno u Crvenki u utakmici 8 kola Super „B“ lige. Rezultat 20:20 (10:10). Ujednačena utakmica u kojoj se uglavnom igralo gol za gol. Imali su domaći u 53 minutu prednost od tri gola ali su naši rukometaši stigli i u zadnjem minutu utakmice poveli 20:19 ali su domaći uspeli golom Ivića tri sekunde pre kraja utakmice da izjednače.

Sudije: Alimpić Milenko i Crnjanski Zdravko iz Bačke Palanke
Delegat: Kosanović Danijela iz Sombora

Sedmerci: Crvenka 8-7; Kolubara 7-6
Isključenja: Crvenka 8 minuta; Kolubara 6 minuta

CRVENKA: Bošković, Žegarac 5, V. Račić 1, Peić Tukuljac, Šveljo 4, Nikolić, Savić,  Pavićević, D. Račić, Kosović, Stokanić 5, Karavezić, Ivić 3, Pušica, Vukčević, Predović 2.

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 2, Trivić, Protić 1, Jelenić 4, Nenadić 2, Miloš Jovanović, Maksimović, Mirko Jovanović, G. Radovanović, Martinović, Vujošević 3, Petrović 7, Mitrović 1, Ivanović.