Kolubara 2 nastavlja niz pobeda

Kolubara 2 je kao i sinoć pobedila. i ovoga puta su protivnički dresovi bili crveno beli a i rezultat je bio kao i sinoćni. U 6 kolu treće rukometne lige drugi tim Kolubare pobedio je Sinđelić 2 rezultatom 29:20 (16:10). Utakmica je bila neizvesna do 24 minuta kada je bilo 11:10 za domaće a na poluvreme se otišlo sa rezultatom 16:10. U drugom poluvremenu domaći su održavali rezultat i pomalo dodavali gas i najveća prednost je bila deset razlike.

Sudije: Marija Marić i Aleksandra Luković iz Beograda
Kontrolor: Srđan Lončarević iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 2-2; Sinđelić 4-3
Isključenja: Kolubara 12 minuta; Sinđelić 4 minuta

KOLUBARA 2: Mitrović 1, Solujić 6, Radović 1, Martinović 3, Vujošević 7, Maksimović, Panovski, Mrdović, Živković 2, Ivanović 3, Tešić 1, Miloš Jovanović, Mirko Jovanović 5.

SINĐELIĆ 2: Anastasijević, Dražić, Savičević 5, Kraljević 2, Milinčić 4, Tabak, Alempić, Đurić 3, Aleksa Jovanović 1, Mraović 3, Markković 2, Luka Jovanović, Šljukić, Mandić.