Pobeda Kolubare u Šapcu

Rukometaši Kolubare pobedili su nezgodnu ekipu Mačve iz Bogatića rezultatom 26:23. Dobro su naši rukometaši počeli utakmicu i prednost je u tom periodu uglavnom bila na našoj strani. Onda je usledio pad gde smo za zadnjih 7 minuta prvog poluvtemena postigli jedan gol a domaći rukometaši 6 i na odmor su domaćini otišli sa 3 gola prednosti (14:11).
Imali su domaći rukometaši i prednost od 4 gola u 39 minutu (19:15) a onda je krenula nešto bolja igra naših rukometaša i prednost domaćih se brzo istopila i prešla na našu stranu koju nismo ispustali do kraja utakmice.

Sudije: Đokić Branislav i Blagojević Boban iz Jagodine
Delegat: Vidanović Nebojša iz Niša

Sedmerci: Mačva 3-1; Kolubara 3-1
Isključenja: Mačva 10 minuta; Kolubara 2 minuta

MAČVA: Džigurski, Milutinović, Rakić 2, Nenadović, Zarin 2, Vidović, Pajić 6, Pavlović, Gligorić 3, Grković, Krečković 5, Antonijević 2, Radulović, Obradović, Martinović, Radivojević 3.

KOLUBARA: Đukić 8 odbrana, Solujić, Radojičić, Živković, Trivić, Protić 3, Jelenić, Nenadić 5, Martinović, G. Radovanović, Karavezić 2 odbrane, Vujošević, Glendža 5, Petrović 8, Mitrović 3, M. Radovanović 2.