Ubedljivo protiv Jedinstva

Rukometaši Kolubare ubedljivo su pobedili ekipu iz Novog Bečeja rezultatom 34:24 (14:11). Gosti su se držali do 13 minuta kada su rezultatski bili u egalu ali to je bilo nedovoljno jer su domaći dodavali gas i već u 23  minutu imali prednost od 4 gola razlike. U drugom poluvremenu još bolja igra u napadu i trener domaćih je šansu pružio mlađim snagama kluba koji su pokazali i postigli nekoliko atraktivnih pogodaka.
Za igrača utakmice proglašen je Petar Petrović

Sudije: Ivan i Bojan Kolavčić iz Beograda
Kontrolor: Vuković desimir iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 5-5; Jedinstvo 4-3
Isključenja: Kolubara 8 minuta; Jedinstvo 2 minuta

KOLUBARA: Đukić 1 pogodak, Radojičić, Živković 3, Trivić 2, Protić 2, Jelenić, Ivanović, Martinović, Mirko Jovanović 1, Goran Radovanović 1, Karavezić, Vujošević 3, Glendža 8, Petrović 10, Mitrović, Marko Radovanović 3.

JEDINSTVO: Vujackov 1, Dujin 1, Strahinja Ristić 3, Macura 4, Smoljan 2, Zekonja, Nešić 1, Petrović, Labus 2, Spasojev 3, Jovan Ristić 4, Antonović 3, Manojlović, Kovačević.