Nerešeno sa Voždovcem

Rukometaši Kolubare odigrali su nerešeno sa ekipom SC Voždovac 2012 28:28 (16:13). Domaći rukometaši su u prvom poluvremenu u periodu od 14 do 20 minuta napravili seriju od 6:0 a naši rukometaši su uspeli da ublaže rezultat i na poluvreme se otišlo sa tri gola razlike za domaće. U drugom poluvremenu domaći su u 45 minutu imali prednost od 6 golova a onda su naši polako smanjivali prednost i u 60 minutu uspeli da izjednače i utakmicu završe bez pobednika.

Sudije: Rilak Aleksandar i Obradović Predrag iz Kragujevac
Kontrolor: Vukićević Dejan iz Beograda
Sedmerci: Voždovac 6-4; Kolubara 5-5
Isključenja: Voždovac 6 minuta; Kolubara 4 minuta

SC VOŽDOVAC 2012: Turudić 4, Kandić 1, M. Jovanović 4, J. Jovanović 3, Mijović, Ristić, Drobnjaković 7, Nedeljković, Mikić, Ramadan 2, Zečević 2, Panovski, Branković, Jevtović 5, Regoje, Arnautović.

KOLUBARA: Đukić, Panovski 1, L. Žarković 2. Živković 3, Trivić, Protić, Jelenić 2, Nenadić 2, Miloš Jovanović, Maksimović, Mirko Jovanović, Dušan Jovanović, Vujošević 4, Petrović 9, m.Žarković, Radovanović 5.