Konačno pobeda kući

Rukometaši Kolubare prekinuli su niz poraza na svom terenu pobedivši ekipu RK „SC Voždovac 2012“ iz Beograda u okviru 14 kola Super „B“ lige. Rezultat 29:26 (16:14).
Gosti su uglavnom vodili u prvom poluvremenu, u pojedinim trenutcima i sa tri gola razlike sve do 27 minuta kada su domaći rukometaši poveli i na odmor se otišlo da dva gola prednosti za rukometaše Kolubare. U drugom poluvremenu domaći su sigurnom igrom održavali prednost koja je u 47 minutu iznosila 4 gola prednosti da bi gostujući rukometaši zapretili i čak u 53 minutu stigli do izjednačenja (26:26). Do kraja utakmice domaći rukometaši nisu primili ni jedan gol. Večaras su na golu imali odličnog Marka Mrdović (2002 godište) koji je nanizao 14 odbrana i od trenera obe ekipe proglašen za igrača utakmice.

Sudije: Jevremović Bojan i Radosavljević Vukašin iz Valjeva
Kontrolor: Vukojičić Petar iz Požege

Sedmerci: Kolubara 5-2; Voždovac 1-1
Isključenja: Kolubara 4 minuta; Voždovac 2 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Mikić 3, Krupniković, Živković 4, Trivić 1, Nenadić 3, Miloš Jovanović, Maksimović, Mirko Jovanović, Lazar Žarković 1, Mrdović, Vujošević 6, Tešić, Petrović 6, Radovanović 5.

SC VOŽDOVAC 20012: Turudić 5, Kandić 5, Miloš Jovanović 2, Jovan Jovanović 2, Jevtović 3, Ristić, Drobnjaković, Nedeljković, Stošljević 7, Ramadan, Bunčić 1, Zečević, Branković, Vasović 1, Tešić, Arnautović.