Kolubara – Jedinstvo 28:25

Rukometaši Kolubare pobedili su ekipu Jedinstva iz Novog Bečeja u 5 kolu Super „B“ lige. Domaći su bolje počeli utakmicu i u 6 minutu imali su prednost od dva gola ali je usledio pad u igri i gosti su serijom 4:0 preokrenuli rezultat u svoju korist. Oporavili su se domaći i poveli 10:9 ali onda ponovo „suv“ period od 8 minuta bez gola ali se na poluvreme ipak otišlo sa nerešenim rezultatom. U drugo poluvreme domaći su ušli silovitije a razbranio se i golman Maksimović i do kraja utakmice sigurnom igrom doneli pobedu svojim navijačima.
za igrača utakmice proglašen je naš Vukašin Vujošević.

Sudije: Danijel Stanković i Marjan Stefanović iz Leskovca
Delegat: Vidanović Nebojša iz Niša

Sedmerci: Kolubara 3-3; Jedinstvo 5-3
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Jedinstvo 16 minuta

KOLUBARA: Stamenković 6, L.Panovski 1, Krupniković, D.Panovski 1, Nenadić 4, Miloš Jovanović, Maksimović, Mirko Jovanović, L.Žarković, Mrdović, Vujošević 9, Tešić, Ivanović, Vilotijević, M.Žarković 2, Radovanović 4.

JEDINSTVO: J.Ristić 8, Vujackov, Crnjin 1, S.Ristić 3, Macura 1, Fodok, Vidaković, Labus 3, Dakić, Spasojev 4, Antonović 5, Radanović, Živkov.