Pobedom nastavljeno prvenstvo

Naši rukometaši startovali su drugi deo prvenstva pobedom protiv ekipe SC Voždovac 2012 u Beogradu. Rezultat 28:26 (15:12).
Vrlo tvrda utakmica. Domaći su imali prednost sve do 18 minuta kada su naši rukometaši izjednačili i poveli i do poluvremena uspeli da steknu prednost od tri gola. U drugom poluvremenu domaći rukometaši su stigli prednost Kolubare i dugo se igralo gol za gol a osetniju prednost naši su stekli u 53 minutu (3 gola razlike) i do kraja uspeli da održe rezultat za pobedu.

Sudije: Milenko Alimpić i Zdravko Crnjanski iz Bačke Palanke
Delegat: Zoran Černoh iz Kovina

Sedmerci: SC Voždovac 3-2; Kolubara 3-3
Isključenja: SC Voždovac 10 minuta; Kolubara 12 minuta

SC VOŽDOVAC 2012: Maslić, Turudić 3, Kandić 2, M.Jovanović 3, Petrović, Ristić 2, J.Jovanović 2, Mijailović, Vasović, Samardzija, Zečević 3, Nikolić, Branković, Trifunović, Jevtović 3, Mitrović 8.

KOLUBARA: L.Panovski, Stamenković 7, Krupniković, Nenadić 4, Miloš Jovanović 2, Maksimović, Mirko Jovanović 6, D.Panovski 1, L.Žarković, Mrdović, Vujošević 1, Tešić, Đurđević, P.Đorđević, M.Žarković 2, Radovanović 5.