Pobeda nad Proleterom

Rukometaši Kolubare ostvarili su svoju prvu pobedu u ovogodišnjem takmičenju u Super B ligi. U 4 kolu savladali su rukometaše Proletera iz Zrenjanina rezultatom 32:24 (14:10). Gosti su bolje počeli utakmicu i poveli sa 2:0 a onda su naši rukometaši serijom od 5 golova postavili stvari na svoje mesto i do kraja utakmice rezultat nije dolazio u pitanje. Iako smo već u 7 minutu ostali bez Nenadića koji je dobio crveni karton, odličnom igrom u odbrani, domaći rukometaši nisu dozvolili da se taj nedostatak oseti. U ovu utakmicu ušli smo jači za Darka Stevanović koji je došao iz Partizana a koji je ponikao u našem klubu i njegovih 5 golova puno su značili našoj ekipi.
Sudije: Goran Kovač iz Kosovske Mitrovice i Srđan Milosavljević iz Zvečana
Delegat: Popadić Jovan iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 6-3; Proleter 8-6
Isključenja: Kolubara 18 minuta; Proleter 8 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 3, Krupniković 2, Trivić 5, Vučićević 4, Milošević, Nenadić 1, Davidović 2, Martinović, Lačković, G.Radovanović 2, Trmčić, Stevanović 5, Petrović 4, Mitrović 4.

PROLETER: Knežević, Toškov, Trninić, Bjelica 3, Barjaktarović 2, Lazić, Todorov, Vukoje 1, Gaćinović, Spahić 8, Erić 2, Petrović, Dimitrić 6, Karanović 1, Tomić 1.

One comment

Join the Conversation

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.