Pobeda nad Proleterom

Rukometaši Kolubare ostvarili su svoju prvu pobedu u ovogodišnjem takmičenju u Super B ligi. U 4 kolu savladali su rukometaše Proletera iz Zrenjanina rezultatom 32:24 (14:10). Gosti su bolje počeli utakmicu i poveli sa 2:0 a onda su naši rukometaši serijom od 5 golova postavili stvari na svoje mesto i do kraja utakmice rezultat nije dolazio u pitanje. Iako smo već u 7 minutu ostali bez Nenadića koji je dobio crveni karton, odličnom igrom u odbrani, domaći rukometaši nisu dozvolili da se taj nedostatak oseti. U ovu utakmicu ušli smo jači za Darka Stevanović koji je došao iz Partizana a koji je ponikao u našem klubu i njegovih 5 golova puno su značili našoj ekipi.
Sudije: Goran Kovač iz Kosovske Mitrovice i Srđan Milosavljević iz Zvečana
Delegat: Popadić Jovan iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 6-3; Proleter 8-6
Isključenja: Kolubara 18 minuta; Proleter 8 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 3, Krupniković 2, Trivić 5, Vučićević 4, Milošević, Nenadić 1, Davidović 2, Martinović, Lačković, G.Radovanović 2, Trmčić, Stevanović 5, Petrović 4, Mitrović 4.

PROLETER: Knežević, Toškov, Trninić, Bjelica 3, Barjaktarović 2, Lazić, Todorov, Vukoje 1, Gaćinović, Spahić 8, Erić 2, Petrović, Dimitrić 6, Karanović 1, Tomić 1.

1 thought on “Pobeda nad Proleterom”

Leave a Comment

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.