Nerešeno sa Pribojem

Rukometaši Kolubare izgubili su još jedan bod na domaćem terenu. Večeras je Priboj požrtvovanom i borbenom igrom odneo bod iz Lazarevca. Krajnji rezultat 24:24. Gosti su veći deo utakmice bili u prednosti. “Krtice” su prvi put izjednačile u 46 minutu a u tom minutu su i poveli sa golom razlike. Do kraja utakmice rezultat je bio na “klackalici” da bi u poslednji minut domaći ušli sa golom prednosti i posedom lopte ali nisu uspeli da postignu pogodak a gosti su 15 sekundi pre kraja izjednačili na konačnih 24:24.

Sudije: Milenko Alimpić i Zdravko Crnjanski iz Bačke Palanke
Delegat: Pavlović Saša iz Valjeva

Sedmerci: Kolubara 6-4; Priboj 3-1
Isključenja: Kolubara 2 minuta; Priboj 6 minuta

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Krupniković, Živković, Trivić 1, Milošević, Nenadić 1, Davidović 2, Todorović, Nastić, G.Radovanović, Trmčić, Stevanović 8, Petrović 5, M.Radovanović 2, Mitrović 5.
PRIBOJ: Milojković, Dorić, Miković, Radisavljević, Cvrkotić 5, Ćirković 1, Milinković, Grujičić 3, Radović, Bojanić 1, Omerović, Strujić, Gadžo, Međedović 5, Hamidović 3, Laković 6.