Pobeda u Novom Bečeju

JEDINSTVO – KOLUBARA 24:28 (16:13)

Pobeda rukometaša Kolubare u Novom Bečeju nad ekipom RK “Jedinstvo” 28:24. Prvo poluvreme pripalo je domaćoj ekipi koja je vodila uglavnom sve vreme poluvremena a rukometaši Kolubare uspeli su tri puta da izjednače rezultat u tom periodu igre. U drugom poluvremenu mnogo bolja igra naših rukometaša koji su u 38 minutu izjednačili na 18:18 a u u 50 minutu smo preuzeli vodstvo i do kraja utakmice stečenu prednost povećavali i sigurno utakmicu priveli kraju.
Za igrača utakmice proglašen je naš Dušan Nenadić koji je postigao 10 golova i bio nerešiva enigma za domaću ekipu.

Sudije: Pešić Marko iz Crvenke i Knežić Vladimir iz Vrbasa
Delegat: Kosanović Danijela iz Sombora

Sedmerci: Jedinstvo 3-3; Kolubara 2-2
Isključenja: Jedinstvo 6 minuta; Kolubara 8 minuta

JEDINSTVO: Petrović, Vujackov, Crnjin, Dujin 1, S. Ristić 8, Macura, Smoljan 4, Nešić, Bleskan, Antonović 6, Bečejac 1, Spasojev 3, J. Ristić 1, Marković, Manojlović, Rakita.

KOLUBARA: Đukić, Solujić, Radojičić 2, Živković, Trivić 1, Protić 2, Jelenić, Nenadić 10, Miloš Jovanović, Maksimović, Mirko Jovanović, Ivanović, Vujošević, Petrović 6, Mitrović 5, Radovanović 2.