Nastavak pobedničkog niza

Rukometaši Kolubare nastavili su svoj pobednički niz pošto su večeras, kao domaćini, pobedili ekipu RK “Loznica” u 7 kolu Super “B” lige. Rezultat 34:28. Prvih 15-ak minuta utakmica je bila izjednačena gde su u par navrata naši rukometaši imali prednost od dva gola ali su to gosti stizali. Golmani Kolubare u prvom poluvremenu imali su 2 odbrane a ipak se na poluvreme otišlo sa tri gola prednosti – 18:15.
A onda sledi silovitih 12 minuta na početku drugog poluvremena gde su gosti uspeli da postignu jedan gola a da prime devet. Golmani su se probudili, sevale su kontre domaćih… Do kraja utakmice šansu su dobili i rezervisti i gosti su uspeli da ublaže poraz.
Za igrača utakmice proglašen je Dušan Nenadić iz naše ekipe.

Sudije: Grubački Darko iz Zrenjanina i Dušan Vojvodić iz Novog Sada
Delegat: Tulać Jovica iz Novog Sada

Sedmerci: Kolubara 3-3; Loznica 4-3
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Loznica bez isključenja

KOLUBARA: Đukić, Solujić 4, Radojičić 2, Živković, Trivić 2, Protić 6, Jelenić 2, Nenadić 4, Maksimović, Mirko Jovanović, Martinović, Vujošević 1, Ivanović 1, Petrović 7, Mitrović 5, Radovanović.

LOZNICA: Radulović, Jovanović 3, Stević, Marković, Lekić 1, Grdinić 1, Trkulja 6, Obrenović 1, Marković 2, Marjanović, Mitrović 7, Cvijić 7.