Kolubara 2 rešeta…

Drugi tim RK “Kolubara” koji se u okviru razvojne lige takmiči u Trećoj rukometnoj ligi “centar” pobedio je večeras u zaostaloj utakmici 5 kola ekipu MRK “Crvena Zvezda 2”. Rezultat utakmice je 29:20.
Dobro su počeli naši “klinci” i poveli sa 3:0 ali su se crveno beli vratili u život i prvo poluvreme učinili zanimljivim i neizvesnim. Rezultat na poluvremenu bio je 13:11 za naše rukometaše. U drugom poluvremenu domaći su igrali vrlo borbeno u odbrani i nisu dozvolili gostima da postignu gol punih 14 minuta a za to vreme su postigli 7 golova i time utakmici odredili pobednika.

Sudije: Teodora Šantrić i Milica Zarić iz Beograda
Delegat: Miodrag Aleksandrović iz Lazarevca

Sedmerci: Kolubara 1-1; Crvena Zvezda 2-1
Isključenja: Kolubara 14 minuta; Crvena Zvezda 12 minuta

KOLUBARA 2: Mitrović 1, Solujić 1, Radović 1, Vujošević 7, Maksimović, Panovski 4, Mrdović, Živković 4, Ivanović 8, Miloš Jovanović, Mirko Jovanović 3.

CRVENA ZVEZDA 2: Horvat 5, Radojičić, Stijović, Babić, Petar Stanković 2, Matija Stanković 2, Milovanović, Romić, Tufegdžić, Antić, Regoda, Petrić 1, Mladenović 4, Zarić 4, Jovanović 2.