Ubedljivo sa Vrbasom

KOLUBARA – VRBAS PETROL 35:22 (19:12)

Rukometaši Kolubare, iako oslabljeni neigranjem Nenadića, ostvarili su ubedljivu pobedu u 15 kolu Super “B” lige protiv ekipe iz Vrbasa. Od samog starta domaći su krenuli silovito i već u 10 minutu imali prednost od 6 golova (10:4). Gosti su pokušavali da stignu prednost domaćih ali bez uspeha. Zadnjih desetak minuta utakmice trener domaćih je pružio šansu i mlađim snagama.
Za igrača utakmice proglašen je Aleksandar Glendža koji je bio i najefikasniji igrač na utakmici sa 9 postignutih golova.

Sudije: Spasoje Kolak iz Kragujevca i Stanislav Milošević iz Jagodine
Kontrolor: Petar Boričić iz Grocke

Sedmerci: Kolubara 3-3; Vrbas 4-0
Isključenja: Kolubara 6 minuta; Vrbas 10 minuta

KOLUBARA: Đukić, Radojičić 2, Živković 2, Trivić 3, Protić 5, Jelenić, Miloš Jovanović, Maksimović, Mirko Jovanović, Goran Radovanović 2, Karavezić, Vujošević 1, Glendža 9, Petrović 4, Mitrović 2, Marko Radovanović 5.

VRBAS PETROL: Babić, Klasan 5, Vujičić, Kovačević, Samardžić 2, Milović 1, Đukić, Skuban 2, Regodić 5, Momić, Kilibarda 1, Vojičić, Perović 6, Mali.