U Kaću nerešeno

Rukometaši Kolubare nastavili su sa dobrim rezultatima na gostovanjima. U Kaću protiv domaćeg Jugovića odigrali su nerešeno 23:23. Na poluvremenu je bilo 15:13 za naše rukometaše. U drugom poluvremenu imali smo prednost do 37 minuta a domaći rukometaši vodili su sve do 54 minuta kada je rezultat bio 23:20. Tada na scenu stupa Vukašin Vujošević koji za “krtice” postiže tri gola i donosi bod svojoj ekipi.

Sudije: Rilak Aleksandar i Obradović Predrag iz Kragujevca
Delegat: Mandić Ivan – Kosovska Mitrovica

Sedmerci: Jugović 9-8; Kolubara 9-9
Isključenja: Jugović 10 minuta; Kolubara 10 minuta

JUGOVIĆ: Milovanović, Čaušević 3, Bijelac 1, Jeremić 2, Momčilović, Ilijin 2, Radić, Grozdić 10, Ćeran, Bosnić, Bečejac 2, Kočić 1, Stejin, Stevović 2, Žakula, Zukić.

KOLUBARA: Solujić, Mikić, Krupniković, Živković, Trivić, Nenadić 7, Miloš Jovanović 2, Maksimović, Mirko Jovanović, Lazar Žarković 1, Mrdović, Vujošević 7, Tešić, Panovski, Petrović 3, Radovanović 3.