Krtice pobedom započele sezonu

U vrlo teškoj i pravoj rukometnoj utakmici krtice su uspele da pobede iskusnu ekipu iz Sivca rezultatom 31:28. Na poluvremenu je bilo 14:11 za domaće. Sve do finiša prvog poluvremena gledali smo izjednačenu borbu a domaći su u poslednja dva minuta prvog poluvremena stekli prednost od tri gola razlike. U drugom poluvremenu domaći su održavali prednost a gosti su pokušavali da tu prednost stignu. Par puta su dolazili na gol zaostatka ali više od toga nisu mogli.
Igrač utakmice po mišljenju trenera je kapiten Kolubare Dušan Nenadić.

Sudije: Danijel Stanković i Marjan Stefanović iz Leskovca
Kontrolor: Milan Savković iz Kragujevca

Sedmerci: Kolubara 3-1; Sivac 69 4-3
Isključenja: Kolubara 16 minuta; Sivac 69 12 minuta

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski, Krupniković 1, Milošević, Trivić, Stamenković 4, Nenadić 8, Miloš Jovanović 3, Mirko Jovanović 4, Dušan Panovski, Mrdović, Vujošević 4, Tešić, Ivanović, Đurđević, Radovanović 7.

SIVAC 69: Bogojević, Žegarac 3, Beslać 6, Džabasan, Kalić 2, Potpara, Vemić, Šljukić, Slavuljica 6, Predojević, Popov, Čabai 7, Đujić, Živković 3, Furtula 1, Gluščević.