Pobeda protiv Uba

Istim rezultatom kao protiv Sivca savladali smo i ekipu Uba na Ubu. Ub – Kolubara 28:31 (14:15). Domaći su bolje počeli i vodili su sve do 20 minuta prvog pouvremena. U pojedinim trenucima imali su prednost i od 3 gola. U 23 minutu kapiten Nenadić donosi prvu prednost svojoj ekipi na utakmici koju su branili i odbranili do kraja utakmice. Imali smo polovinom drugog poluvremena i prednost od 4 gola ali su domaći uspevali samo da smanje tu prednost.
Za igrača utakmice treneri su proglasili našeg Nikolu Stamenković koji je postigao 9 golova.

Sudije: Blagojević Boban i Đokić Branislav iz Jagodine
Delegat: Milenković Dejan iz Jagodine

Sedmerci: Ub 5-4; Kolubara 3-3
Isključenja: Ub 6 minuta; Kolubara 8 minuta

UB: Obradović, Zeljić, Petrović 1, Zarin 5, Miloš Marković 2, Rajković, Mandić, Jovanović 5, Nenadović 5, Stokić 1, Nikola Marković 8, Jović, Rogić 1, Milekić, Ranković, Conić.

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski, Živković, Trivić, Stamenković 9, Nenadić 1, Miloš Jovanović, Mirko Jovanović 6, Dušan Panovski, Lazar Žarković, Mrdović, Vujošević 6, Tešić, Ivanović, Marko Žarković 5, Radovanović 4.