Silno preko Mačve

U derbi utakmici 4 kola Super “B” lige sever – centar rukometaši Kolubare pobedili su Mačvu rezultatom 36:26 (17:11). Od samog starta domaći su krenuli silno i sa tri gola stavili do znanja gostima da će bodovi ostati u Lazarevcu. Gosti su se, tek u drugom delu prvog poluvremena, sredili i stigli do zaostatka od dva gola ali je opet usledio silovit završetak poluvremena i na odmor se otišlo sa šest golova prednosti za domaće.
U drugom poluvremenu nije bilo neizvesnosti već su domaći rukometaši povećavali svoju prednost.
Igrač utakmice po mišljenju trenera bio je golman Kolubare Dušan Jovanović.

Sudije: Marko Sekulić i Vladimir Jovandić iz Pančeva
Delegat: Dejan Perić iz Pančeva

Sedmerci: Kolubara 4-2; Mačva 3-3
Isključenja: Kolubara 10 minuta; Mačva 14 minuta

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski, Krupniković, Živković, Trivić, Stamenković 6, Nenadić 3, Miloš Jovanović 4, Mirko Jovanović 7, Dušan Panovski 2, Lazar Žarković, Mrdović, Vujošević 4, Tešić 1, Marko Žarković 6, Radovanović 3.

MAČVA: Ivanović, Arsić, Miletić, Željko Peić Tukuljac 1, Bešir 1, Jevđenović 9, Pavlović 1, Gligorić 4, Jovanovski 3, Kolundžić 7, Ješić, Živanović, Stanojević, Jovanović, Jovan Peić Tukuljac, Džigurski.