Pobedom preplivasmo Moravu

Iako smo igrali bez iskusnih Nenadića i Radovanovića, kao i bez Živkovića ipak još jedna pobeda naših rukometaša. U 7 kolu Super “B” lige sever – centar na gostovanju u Velikoj Plani pobedili smo domaću Moravu rezultatom 26:25. Domaći su na poluvremenu imali dva gola prednosti a prednost su imali sve do 45 minuta kada smo izjednačili da bi se do kraja igralo gol za gol a prednost tog gola imali su domaći rukometaši. U 59 minutu golom Vujoševića vodimo golom razlike ali su domaći, iz penala, uspeli da u poslednjoj minuti izjednače a posle tajm auta trenera Vlade Dragićević mladi Lazar Panovski rešio je pobednika ovog meča.
Za igrača utakmice proglašen je Nikola Stamenković iz naše ekipe.

Sudije: Radaković Branko i Bakmaz Nikola – Novi Sad
Kontrolor: Vukićević Dejan – Beograd

Sedmerci: Morava 11-7 ; Kolubara 7-6
Isključenja: Morava 12 minuta; Kolubara 16 minuta

MORAVA: Pavlović, Avramović 3, Đurković 6, Kremić, Marković 1, Janković, Lazović 3, Mirković 6, Tasić 6, Belić, Genčić.

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski 8, Krupniković 1, Trivić, Stamenković 8, Miloš Jovanović 2, Mirko Jovanović 1, Dušan Panovski, Lazar Žarković 1, Mrdović, Vujošević 4, Tešić, Ivanović, Đurđević, Marko Žarković 1.