Pao i Vrbas

Rukometaši Kolubare su u Mionici, kao domaćini, odigrali zaostalu utakmicu 8 kola protiv Vrbas Petrola i ostvarili pobedu. Konačan rezultat bio je 33:30 a na poluvremenu 18:14 za domaće rukometaše. Izjednačeno se igralo u prvih 20-ak minuta a prednost je bila uglavnom na našoj strani mada su i gosti nekoliko puta imali gol prednosti. Do kraja poluvremena uspeli smo da slomijemo otpor gostiju i na odmor odemo sa četiri gola prednosti. Ta prednost je održavana i u drugom poluvremenu a iznosila je i šest golova.
Za igrača utakmice proglašen je naš Miloš Jovanović.

Sudije: Marko Boričić i Dejan Marković iz Beograda
Delegat: Boris Ivanović iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 5-4; Vrbas Petrol 6-5
Isključenja: Kolubara 12 minuta; Vrbas Petrol 6 minuta

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Lazar Panovski, Krupniković, Živković 3, Trivić, Stamenković 4, Miloš Jovanović 6, Dušan Panovski 5, Lazar Žarković, Mrdović, Vujošević 9, Tešić, Ivanović, Đurđević, Marko Žarković, Radovanović 6.

VRBAS PETROL: Zekić, Mićunović 1, Radan Kovačević 5, Vujičić, Bogdan Kovačević, Samardžić 3, Dragnić 7, Bajrović, Perović 2, Roganović, Krivokapić 4, Popović, Vujović, Momić 3, Mirković 5.