Prvenstvo nastavljeno pobedom

Nastavili su naši rukometaši tamo gde su stali u prošloj godini. Pobeđena je Inđija rezultatom 21:16 u okviru 10 kola Super “B” lige sever-centar. U prvom poluvremenu malo golova, rezultat 7:5 za domaće. Povela je Kolubara 2:1 a onda celih sedam minuta ni jedna ekipa nije postigla gol. Obe ekipe su se dobro ispromašivale. Gosti nisu imali rešenje za dobru igru “krtica” u odbrani i celih 20 minuta nisu postigli gol (od 18 minuta, kada su poveli sa 5:4, pa do 38 minuta). U tom periodu domaći su iskoristili taj prazan hod gostiju i poveli sa 12:5, čime su i rešili utakmicu u svoju korist.
Za igrača utakmice proglašen je Lazar Panovski iz naše ekipe.

Sudije: Danijel Stanković i Marjan Stefanović iz Leskovca
Delegat: Ivana Jovanović iz Zaječara

Sedmerci: Kolubara 2-2; Inđija 5-3
Isključenja: Kolubara 12 minuta; Inđija 12 minuta

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Filipović, Lazar Panovski 7, Krupniković 2, Trivić, Protić 1, Stamenković 3, Nenadić, Miloš Jovanović 2, Mirko Jovanović 2, Dušan Panovski 1, Mrdović, Vujošević 2, Ivanović 1, Đurđević, Radovanović.

INĐIJA: Stanko Petrović, Baljak 1, Dušan Petrović 3, Živanović, Dušanić, Bubalo, Šotra, Živković, Balić 1, Jevtović 4, Stanković, Miković 4, Aćimov 2, Kolarić 1.