Krtice bolje od Lavova

Naši rukometaši nastavili su sa dobrim igrama. U okviru 11 kola Super “B” lige sever – centar gostovali smo u Bačkoj Palanci i pobedili domaću ekipu RK “Lavovi BP” rezultatom 24:17. Na poluvremenu je bilo 13:7 za našu ekipu. Dobra igra u odbrani rezultirala je time da su domaći uspeli da postignu samo sedam golova. Krenulo se u serijama. Poveli su naši rukometaši 3:0 da bi domaći izjednačili na 3:3 a onda opet tri gola Kolubare i to je bio kraj za domaće rukometaše. Uspeli su da u 17 minutu dođu na gol zaostatka ali dalje nisu mogli.
Za igrača utakmice treneri su proglasili našeg Miloša Jovanović.

Sudije: Mošorinski Ivan iz Novog Sada i Pandžić Aleksandar iz Zrenjanina
Delegat: Vukašinović Boris iz Kikinde

Sedmerci: Lavovi BP 4-2; Kolubara 2-2
Isključenja: Lavovi BP 4 minuta; Kolubara 10 minuta

LAVOVI BP: Okuka 1, Ognjen Petrović 1, Stanojev 7, Čuport, Đurica, Marko Urošev 1, Petković, Lakić, Mandić, Strahinja Petrović 3, Čupković 1, Knežević 1, Lažetić 1, Puđa, Đorđe Urošev 1.

KOLUBARA: Dušan Jovanović, Filipović, Lazar Panovski 5, Krupniković 2, Protić, Stamenković 4, Nenadić 4, Miloš Jovanović 6, Martinović, Mirko Jovanović 1, Dušan Panovski, Mrdović, Vujošević 1, Tešić, Ivanović, Đurđević 1.