Pobeda protiv Voždovca

Odlična igra naših momaka u utakmici 16 kola Super “B” lige i pobeda nad ekipom Voždovca. Rezultat 31:20 (15:10). Početak utakmice je bio bojažljiv i rezultat je nagoveštavao tešku i neizvesnu utakmicu. U drugoj polovini prvog poluvremena naši rukometaši zaigrali su angažovanije u napadu i to je rezultiralo pet golova viška na poluvremenu. U drugom poluvremenu odbrana je delovala granitno i gosti su u prvih 15 minuta drugog dela postigli samo dva gola. Tada je već bilo plus 12 za krtice.
Igrač utakmice bio je, po oceni trenera, Vukašin Vujošević koji je postigao 13 golova.

Sudije: Zdravko Crnjanski i Milenko Alimpić iz Bačke Palanke
Kontrolor: Miroslav Janković iz Zemuna

Sedmerci: Kolubara 3-3; Voždovac 4-4
Isključenja: Kolubara 8 minuta; Voždovac 4 minuta

KOLUBARA: Trmčić, Filipović, Lazar Panovski 3, Krupniković 2, Pavle Đorđević, Trivić 1, Protić 1, Stamenković 5, Miloš Jovanović 3, Stefan Đorđević, Mirko Jovanović 1, Dušan Panovski 1, Mrdović, Vujošević 13, Ivanović 1, Đurđević.

SC VOŽDOVAC 2012: Maslić, Nikolić, Kandić 1, M. Jovanović, Petrović, Ristić 4, J. Jovanović, Mitrović, Dijamatović, Žunić, Samardžija, Zečević 13, Branković, Spasić, Vulević, Begović 2.