Zaslužena pobeda Vrbasa

Naši rukometaši izgubili su od ekipe iz Vrbasa rezultatom 25:23 (12:9) u 19 kolu Super “B” lige. Poveli su naši rukometaši 2:0 a onda bez datog gola punih osam minuta što su domaći rukometaši znali da iskoriste i prednost koju su stekli u prvih 10 minuta sačuvaju do kraja. Imali su domaći prednost i sedam golova ali su se krtice kasno probudile i na kraju zaslužena pobeda domaće ekipe.
Igrač utakmice bio je golman domaćih Zekić.

Sudije: Boričić Marko – Grocka i Marković Dejan – Beograd
Delegat: Černoh Zoran – Kovin

Sedmerci: Vrbas Petrol 3-3; Kolubara 4-2
Isključenja: Vrbas Petrol 12 minuta; Kolubara 6 minuta

VRBAS Petrol: Zekić, Mićunović 2, R. kovačević 3, B. Kovačević, Samardžić 1, Dragnić 6, Vujičić 2, D. Bajramović, Roganović, Krivokapić, Papović 3, Vujović, momić 3, Mirković 5, A. Bajrović, Musić.

KOLUBARA: D. Jovanović, Filipović, L. Panovski 7, Krupniković, Trivić, Protić, Stamenković 6, Miloš Jovanović 3, D. Panovski 3, Mrdović, Vujošević 3, Tešić, Ivanović, Đurđević, Radovanović 1.