Pobeda za kraj

Naši rukometaši završili su sezonu pobedom. Pobedili su ekipu RK “Lavovi BP” iz Bačke Palanke rezultatom 28:25 (14:12). Utakmica koja nama nije imala nikakvog značaja a gosti su imali motiva jer im je eventualna pobeda, uz još neka poklapanja rezultata, mogla obezbediti opstanak u ligi. Zbog toga su gosti mnogo bolje odigrali prvo poluvreme gde su u pojedinim momentima imali prednost i od četiri gola. Trener domaćih nije uvodio starije igrače ali su i oni koji su dobili šansu uspeli da se vrate u igru i na odmor odu sa dva gola prednosti. U drugom se igrali gol za gol a gosti su pali u zadnja dva minuta i domaći su ostvarili pobedu sa tri gola viška.
Igrač utakmice bio je odlični golman gostiju Vukašin Petković.

Sudije: Marko Boričić i Dejan Marković iz Beograda
Delegat: Đorđević Predrag iz Požarevca

Sedmerci: Kolubara 6-3; Lavovi BP 3-3
Isključenja: Kolubara 8 minuta: Lavovi BP 12 minuta

KOLUBARA: D. Jovanović, Filipović 2, L. Panovski 4, Krupniković, P. Đorđević, Trivić, Protić, S. Đorđević, D. Panovski 9, Mrdović, Vujošević 6, Tešić 5, Ivanović, Đurđević 2, Radovanović.

LAVOVI BP: Okuka, Čuport, Đurica 1, Mrakić 2, M.Urošev 4, Petković, Ratković 4, Mandić, Petrović 7, Čupković 1, Knežević, Agić, Lažetić, Đ. Urošev 6.